UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Date
nl: Datum

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Order
nl: Volgorde

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Billing name
nl: Factuurnaam

en: Shipping name
nl: Verzendnaam

en: No orders found.
nl: Geen bestellingen gevonden.

en: View order !order_id.
nl: Bestelling !order_id weergeven.

en: Edit order !order_id.
nl: Bestelling !order_id bewerken.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
nl: !totals_orders bestellingen komen overeen met account met !totals_items producten besteld en !totals_total uitgegeven:

en: Purchases
nl: Aankopen
