UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Date
ro: Data

en: View
ro: Afişează

en: Items
ro: Articole

en: Order
ro: Comandă

en: Order ID
ro: ID comandă
