UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Date
ru: Дата

en: View
ru: Просмотр

en: Total
ru: Итого

en: Items
ru: Элементы

en: Order
ru: Порядок

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Billing name
ru: Платежное имя

en: Shipping name
ru: Имя для доставки

en: No orders found.
ru: Заказов не найдено.

en: View order !order_id.
ru: Просмотр заказа !order_id.

en: Edit order !order_id.
ru: Редактировать заказ !order_id.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
ru: Данный пользователь сделал !totals_orders заказов, в которых !totals_items на сумму !totals_total :
