UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Items
sk: Položky

en: Order
sk: Poradie

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Billing name
sk: Názov pre fakturáciu

en: Shipping name
sk: Názov pre dopravu

en: No orders found.
sk: Nenájdené žiadne objednávky.

en: View order !order_id.
sk: Zobraziť objednávku !order_id.

en: Edit order !order_id.
sk: Upraviť objednávku !order_id.
