UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Date
sv: Datum

en: View
sv: Visa

en: Total
sv: Totalt

en: Items
sv: Poster

en: Order
sv: Ordning

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Billing name
sv: Namn på fakturering

en: Shipping name
sv: Namn på frakt

en: No orders found.
sv: Inga beställningar funna.

en: View order !order_id.
sv: Visa beställning !order_id.

en: Edit order !order_id.
sv: Redigera beställning !order_id.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
sv: !totals_orders visade beställningar stämmer överens med det konto med !totals_items köpta varor och !totals_total spenderat:

en: Purchases
sv: Köp
