UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Items
te: అంశాలు

en: Order
te: క్రమం
