UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: Items
tr: Öğeler

en: Order
tr: Sıralama

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Billing name
tr: Fatura ismi

en: Shipping name
tr: Kargo ismi

en: No orders found.
tr: Sipariş bulunamadı

en: View order !order_id.
tr: !order_id nolu siparişi görüntüle.

en: Edit order !order_id.
tr: !order_id nolu siparişi düzenle.
