UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: View
vi: Xem

en: Total
vi: Tổng

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Order
vi: Thứ tự

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: No orders found.
vi: Không tìm thấy đơn hàng nào.

en: View order !order_id.
vi: Xem đơn hàng !order_id.

en: Edit order !order_id.
vi: Sửa đơn hàng !order_id.
