UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع

en: Items
ar: عناصر

en: Order
ar: الترتيب

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب
