UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Order
bo: གོ་རིམ
