UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Date
cs: Datum

en: View
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: Items
cs: Položky

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Billing name
cs: Jméno pro fakturaci

en: Shipping name
cs: Jméno pro doručení

en: No orders found.
cs: Nebyly nalezeny žádné objednávky.

en: View order !order_id.
cs: Zobrazit objednávku č. !order_id.

en: Edit order !order_id.
cs: Upravit objednávku !order_id.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
cs: !totals_orders objednávek bylo objednáno přes toho zákazníka s celkem !totals_items položkami o celkové hodnotě !totals_total:
