UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: View
hi: देखें

en: Total
hi: कुल

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Order
hi: क्रम
