UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Items
hu: Tételek

en: Order
hu: Rendelés

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Billing name
hu: Számlázási név

en: Shipping name
hu: Szállítási név

en: No orders found.
hu: Nincs megrendelés

en: View order !order_id.
hu: !order_id rendelés megtekintése.

en: Edit order !order_id.
hu: !order_id rendelés szerkesztése.
