UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Date
lt: Data

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Items
lt: Elementai

en: Order
lt: Tvarka

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Billing name
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping name
lt: Pristatymo adresas

en: No orders found.
lt: Nėra užsakymų.

en: View order !order_id.
lt: Peržiūrėti uždsakymą !order_id.

en: Edit order !order_id.
lt: Redaguoti užsakymą !order_id.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
lt: !totals_orders užsakymai sutampa su paskyra !totals_items perkių nupirkta ir !totals_total išleista:
