UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Date
lv: Datums

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: Items
lv: Vienumi

en: Order
lv: Secība

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: View order !order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu !order_id.

en: Purchases
lv: Pirkumi
