UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Date
pl: Data

en: View
pl: Widok

en: Total
pl: Razem

en: Items
pl: Elementy

en: Order
pl: Kolejność

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: No orders found.
pl: Nie znaleziono zamówień.

en: View order !order_id.
pl: Zobacz zamówienie !order_id.

en: Edit order !order_id.
pl: Edytuj zamówienie !order_id.
