UC CiviCRM (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Date
uk: Дата

en: View
uk: Перегляд

en: Total
uk: Всього

en: Items
uk: Елементи

en: Order
uk: Послідовність

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Billing name
uk: Назва платника

en: Shipping name
uk: Ім'я для доставки

en: No orders found.
uk: Замовлень не знайдено

en: View order !order_id.
uk: Перегляд замовлення !order_id.

en: Edit order !order_id.
uk: Редагування замовлення !order_id.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
uk: Цей обліковий запис зробив !totals_orders замовлень, у яких !totals_items на суму !totals_total :

en: Purchases
uk: Покупки
