Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل
