Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай
