Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući
