Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita
