Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout
