Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Product classes
da: Produktklasser
