Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Product classes
es: Clases de producto
