Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disable
fil: Pahintuin
