Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan
