Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot
