Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.
