Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar
