Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare
