Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно
