Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න
