Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť
