Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи
