Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave
