Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
