Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren
