Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä
