Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Product classes
fr: Classes de produit
