Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Product classes
he: המחלקה של המוצר
