Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja
