Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Product classes
ja: 商品クラス
