Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ
