Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma
