Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക
