Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه
