Ubercart Conditional Attributes (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo
