UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Message text
cs: Text zprávy

en: configure
cs: nastavení

en: SimpleXML
cs: SimpleXML.

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Receiving quotes:
cs: Zjišťuji poplatky:

en: Small packages
cs: Malé balíky
