UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Message text
da: Besked tekst

en: configure
da: indstil

en: Receiving quotes:
da: Modtagelse af tilbud:

en: Small packages
da: Små pakker
