UC Correios Quotes (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Message text
de: Text der Nachricht

en: configure
de: Konfigurieren

en: Ubercart - fulfillment
de: Ubercart - Versand

en: Receiving quotes:
de: Angebote werden Abgerufen:

en: Small packages
de: Kleine Pakete

en: error:
de: Fehler:

en: Access token
de: Zugriffs-Token
